Reference – autanazakazku.cz

Tohle bude trochu reklamní článek, ale nedá se nic dělat: Dobrá služba musí být pochválena a dobré reference s radostí předám dál!

Jsem totální autolajk. Zvládnu akorát tak dotankovat, nahustit pneumatiky, zaflirtovat s pumpařkou.. a tim končim Takže taková návštěva autobazaru a osobní výběr vozítka by pro mě bylo efektivní asi jako vsázet Bingo. Nehledě na pověst českých bazarníků!

Rozhodl jsem se pro dovoz auta ze zahraničí a svěřit všechna technická posouzení do rukou odborníků.

Dovoz auta z Německa

Německo země zaslíbená: je nejblíž, obrovskej výběr, kvalitní silnice tam ty auta nedevastujou a fakt, že Němci netrpěj nouzí tak servisujou výhradně v autorizovaných servisech. Praxe divokýho západu.

V Čechách existuje (napsal bych že funguje, ale mám vážný podezření že tomu tak úplně není) hned několik firem specializovaných na dovoz aut. Každá má malinko jiná pravidla a fungování: Někde vám auto sice dovezou, ale bez záruky na cokoliv. Někde sice slíbí technickou prohlídku, ale bez ohledu na výsledek to auto stejně dovezou a stejně ho musíte koupit. Někde požadují zaplacení 100% částky předem. A téměř nikde nedostanete reference na jejich spokojené klienty!

Tím se drasticky zužil výběr, pro kterou firmu se rozhodnout.

Autanazakázku.cz – Václav Pipek

IMG_1470Služeb Václava Pipka jsem vyyužil a doporučím je všem, kteří si chtějí
nechat z Německa dovézet auto. Nestydí se za reference svých klientů, rychlá a dobře vedená komunikace, obrovská ochota, vstřícnost, tipy na nákup konkrétního vozu, technická prohlídka, kvalita a množství nadstandartních služeb.. to jsou důvody proč jsem si je vybral!

  • Auto je na místě prohlédnuto, pokud nevyhovuje, nic se nekoupí a jede se pro jiný. Neplatíte kilometry ani nic navíc.
  • Na všechny nedostatky auta zjištěné na místě jsem byl před koupí upozorněn.
  • Nízká cena aut v Německu mě vyšla i včetně dovozu levněji (časově i finančně), než to kupovat v tuzemsku.
  • Vyřízení všeho papírování, STK, techničák, emise.
  • Další služby jako zvýhodněný povinný ručení + havarijní pojištění.
  • Auto mi dovezli defakto před barák. Čistý, vyluxovaný.

Odkaz: www.autanazakazku.cz

UPDATE: Za 4 roky mám najeto cca. 50.000 km, za tu dobu sem opravoval akorát díru na vejfuku, měnil 2 prasklý žárovky, v zimě odešla autobaterka (ještě původní) a s poděkováním českým asfaltkám jsem měnil čepy u předního kola. Tim celá historie nutných oprav a investic končí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *